אורי גלר טוען: אני חילצתי את הספינה בתעלת סואץ

 

במשך ימים רבים העולם עקב בדאגה אחר ספינת הענק “אבר גיבן” שחולצה אתמול (שני) לאחר שנתקעה בתעלת סואץ. אם לתומנו חשבנו שהמהנדסים ההולנדים הם אלה שחילצו אותה, מתברר שאולי לא כך הדבר. אמן החושים אורי גלר טען בריאיון ל”שלוש” עם עופר חדד כי הוא זה שהזיז את הספינה בעזרת כוח המחשבה בלבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

“תתפלא, זה קרה כך”, אמר גלר והסביר כיצד התגלגל כל הסיפור. “ספינה נתקעה, התחלתי לקבל אימיילים מכל העולם: ‘אורי, תעקם את הספינה’ ו’תזיז אותה’, ואז פתאום התקשרו אליי עיתונאים בריטיים, עיתון ענק, ‘סטאר’, רצו שאני אעשה איתם את הנושא של להזיז את הספינה עם כוח המחשבה”.

גלר המשיך: “אני אמרתי ‘למה לא?’, הרי כבר עשיתי דברים הרבה יותר מוזרים מזה. פשוט נתתי הוראה להתרכז ב-11:11 בבוקר, 11:11 בערב, ולנסות להזיז את הסירה. תרצה להאמין או שלא – הספינה זזה ב-23:14”.

Suez
הספינה שנתקעה בתעלת סואץ | צילום: CNN

כשהקשינו על גלר ושאלנו כיצד הוא יכול בכוח המחשבה להזיז ספינה באורך של ארבעה מגרשי כדורגל וששוקלת מאות טונות, הוא הציג בפנינו מסמך, שלטענתו מגיע מאתר האינטרנט של ה-CIA, שבו הם מאשרים שיש ברשותו כוחות על-טבעיים.

“זה מה שה-CIA כותב עליי”, הצהיר אמן החושים והחל להקריא מהמסמך: “כתוצאה מהצלחתו של גלר בתקופת הניסוי היננו מעריכים שהוא הדגים את יכולתו התפיסתית, העל-טבעית, באופן משכנע וחד משמעי”. כשסיים להקריא, גלר ציין: “יש כוחות ואתה לא יכול להכחיש זאת”.

גלר, שמוכר בעולם בעיקר בגלל היכולת שלו לכופף כפיות באמצעות כוח המחשבה, המשיך וסיפר כי הוא עובד עם הרבה גופים ביטחוניים: “הצלחנו לעשות דברים שלצערי אני עדיין לא יכול לדבר עליהם”. לדבריו, “הגוף הריגול הגדול ביותר באמריקה זה ה-NSA. תאמין לי או לא, הם קיבלו מידע מה-MI5, המוסד של אנגליה, שאני הזזתי חפץ קטן בכוח המחשבה. הם גייסו אותי ואמרו לי: ‘ניקח 7-8 אנשים כמוך ונעלים עיר ברוסיה’. אתם לא מאמינים? תסתכלו על הניירות של NSA ששוחררו לפני שנה וחצי”.

לשאלה אם בפועל הוא הצליח להעלים את העיר המדוברת ברוסיה, גלר השיב בחיוך: “על זה אני לא מדבר”.

קרא את המאמר
search

Follow Uri

Scan to Follow Uri on Twitter

Latest Articles

Read All Latest Articles
Amazing Lectures! uri lectures
Motivational Inspirational Speaker
Motivational, inspirational, empowering compelling 'infotainment' which leaves the audience amazed, mesmerized, motivated, enthusiastic, revitalised and with a much improved positive mental attitude, state of mind & self-belief.

“There is no spoon!”

The Matrix

“The world needs your amazing talents. I need them”

Michael Jackson

“Uri Geller gave an absolutely resonating talk on his life and career. He had every single magician in the room on the edge of their seats trying to digest as much information as they could. Uri emphasized that the path to frame is through uniqueness and charisma and that professional entertainers must be creative in their pursuits of success and never shy away from publicity.”

Tannens Magic Blog

“The man is a natural magician. He does everything with great care, meticulous misdirection and flawless instinct. The nails are real, the keys are really borrowed, the envelopes are actually sealed, there are no stooges, there are no secret radio devices and there are no props from the magic catalogues.”

James Randi (In an open letter to Abracadabra Magazine)

“Absolutely amazing”

Mick Jagger

“Truly incredible”

Sir Elton John

“Eternity is down the hall And you sit there bending spoons In your mind, in your mind”

Johnny Cash

“I Have watched Uri Geller… I have seen that so I am a believer. It was my house key and the only way I would be able to use it is get a hammer and beat it out back flat again.”

Clint Eastwood

“Better than watching Geller bending silver spoons, better than witnessing new born nebulae’s in bloom”

Incubus


Urigeller_facebookDo you have a question? Contact Uri!